Titles you rated
HolidayRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 2.0
RushRated ★ 5.0
The Warrior's WayRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0