Titles you rated
SpeedRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.5
The ElixirRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
CopycatRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0- VirusRated ★ 4.0
ZiamRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Big DealRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The RuinsRated ★ 3.0
Blood Red SkyRated ★ 3.5