Titles you rated
Drive My CarRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 3.0
Hillbilly ElegyRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0