Movies
Ratings
668
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
The Princess and the PilotRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The Last DaysRated ★ 1.0
In This Corner of the WorldRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
She and Her Cat: Everything FlowsRated ★ 4.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
Samurai MarathonRated ★ 1.5
The GentlemenRated ★ 3.5