Titles you rated
OldboyRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0