Titles you rated
50 First DatesRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 1.0
FlippedRated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 3.0
GravityRated ★ 0.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
TangledRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 0.5
Howl's Moving CastleRated ★ 1.0
TakenRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 1.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5