Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0