Movies
Ratings
16
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 0.5
August RushRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0