Movies
Ratings
50
New WorldRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5