Titles you rated
I Am Not an Easy ManRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0