Titles you rated
Saw IVRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0