Titles you rated
The ShallowsRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
RampageRated ★ 2.5
One-LineRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0