Movies
Ratings
98
The PrestigeRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
An American CrimeRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 5.0
EnemyRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Mother!Rated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0