Movies
Ratings
350
Iron Man 2Rated ★ 1.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
The Great DictatorRated ★ 3.0
Love AffairRated ★ 2.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 1.0
If OnlyRated ★ 2.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 1.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.0
Van HelsingRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 3.0
The Devil's ViolinistRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 1.5
PonyoRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 0.5