Movies
Ratings
39
War of the WorldsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Captain FantasticRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5