Titles you rated
ChicagoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Mobile HomesRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0