Titles you rated
Still LifeRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Irrational ManRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0
PhiladelphiaRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5