Titles you rated
SunnyRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0