Movies
Ratings
207
TranscendenceRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
GambitRated ★ 5.0
MortdecaiRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
The Great DictatorRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.5- She s On DutyRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0