Movies
Ratings
133
OldboyRated ★ 4.5- Airi Kanna 1st solo Concert - [KANNA]Rated ★ 0.5
- karmaRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 5.0
Man on High HeelsRated ★ 0.5
Love, LiesRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
HopeRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0