Movies
Ratings
59
The Italian JobRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 1.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 3.0
Ju-on: The CurseRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
RamboRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
The MistRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0