Titles you rated
I Can SpeakRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Everybody's FineRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Midnight Diner 2Rated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.0