Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0