Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0