Movies
Ratings
147
6/45Rated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0