Movies
Ratings
219
Planet TerrorRated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 3.0
RioRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0