Movies
Ratings
20
Tidal WaveRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0