Movies
Ratings
334
The RockRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 0.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0