Titles you rated
Swing GirlsRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0