Titles you rated
The Sound of MusicRated ★ 2.0
A Better TomorrowRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 1.0
The Bourne SupremacyRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0