Titles you rated
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 2.5
Slow VideoRated ★ 1.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0