Movies
Ratings
60
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0