Titles you rated
Traces of LoveRated ★ 2.5
Romeo + JulietRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0