Titles you rated
TunnelRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The VowRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5