Movies
Ratings
93
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5