Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
One Wild MomentRated ★ 2.5
ItRated ★ 1.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0