Movies
Ratings
19
The OthersRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0