Titles you rated
Pacific RimRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 1.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.5
Evan AlmightyRated ★ 2.0
RedRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 0.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.5