Titles you rated
MunichRated ★ 3.5
Shot CallerRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Daytime DrinkingRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5