Movies
Ratings
187
Le Tour: My Last 49 DaysRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Sunset BoulevardRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0