Titles you rated
SunnyRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0