Movies
Ratings
91
For the EmperorRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0