Titles you rated
Call JaneRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Half of ItRated ★ 3.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.5
Second ActRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
St. AgathaRated ★ 2.5
Moving OnRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Love, DividedRated ★ 3.0