Movies
Ratings
100
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.0
MegamindRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0