Movies
Ratings
198
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0