Movies
Ratings
30
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Just For Meeting YouRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5