Movies
Ratings
98
Legends of the FallRated ★ 5.0
La maison de HimikoRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0