Movies
Ratings
100
Lust, CautionRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0