Movies
Ratings
51
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0