Movies
Ratings
380
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0